NIEUW: nu ook gemeubelde kantoren beschikbaar! Contacteer ons
 

 

Company List

 

ADVOCATENKANTOOR DE KAESTEKER

Advocatenkantoor

Meester Roel De Kaesteker
roel.dekaesteker@dekaesteker.be

www.dekaesteker.be

 

 

ADVOCATENKANTOOR VANGOIDSENHOVEN

Advocatenkantoor

Meester Eva Vangoidsenhoven
eva.vangoidsenhoven@advocaat.be

www.advocatenkantoor-evg.be

 

 

ALHO

Verhuur en verkoop van modulaire gebouwen

Peter Luyten
peter.luyten@alho.be

www.alho.be 

 

 

ATIC

Technische vereniging HVAC

Veronique Matthys
info@atic.be

www.atic.be

 

 

AXITECT

Experience marketing

Peter De Voght

peter@axitect.be www.axitect.be

 

 

BALLUFF

Verkoopsorganisatie van industriële componenten

Johan Van De Broeck
johan.vandebroeck@balluff.de

www.balluff.com

 

 

BOM-BE

Opsporen van munitie uit WO I en II

Erwin Van Humbeeck
evanhumbeeck@bom-be.be

www.bom-be.be

 

 

CERTIUS

Verzekeringsbemiddeling

David Buyst

info@certius.be
www.certius.be

 

 

DIABATIX

Begeleiding van ingenieurs in ontwerpen van kritische thermische toepassingen

Lieven Vervecken

info@diabatix.be
www.diabatix.com

 

 

DIGASYS

Ingenieursbureau Dynamica

Eddy Vansevenant
info@digasys.be

www.digasys.be

 

 

DOCS INTERNATIONAL

Staffing & clinical reseach services to the pharmaceutical biotechnology industries
roselien.ector@docsglobal.com

www.docsglobal.com

 

 

FREJA FOOD

Verhandeling van voedingsmiddelen, import en export en consulting

Roland Dejaeghere

info@frejafood.be

www.frejafood.be

 

 

FSC

Keurmerk voor duurzaam bosbeheer

Bart Holvoet

bart@fsc.be
www.fsc.be

 

 

G2 SPEECH

Organizer in speech technology

Peter Cools

p.cools@g2speech.com
www.g2speech.com

 

 

GEYSEN

Industrial maintenance

Veronique Geysen

info@geysen.be
www.geysen.be

 

 

GLOBAL WATER ENGINEERING

Waterzuivering & Biogas Reuse

Geert Mennen

mail.belgium@globalwe.com 
www.globalwaterengineering.com

 

 

GOCREATE

IT consulting

Dietrich De Bruyne

dietrich@gocreate.be
www.gocreate.be

 

 

IGEL TECHNOLOGY

Thin client Software en Hardware

Jan Stroombergen

stroombergen@igel.com
www.igel.com

 

 

ITQ

IT consultancy

Tom Vallons
tvallons@itq.nl

www.itq.nl

 

 

JL FAIRS

Vertegenwoordiging KÖLNMESSE - België / Luxemburg

Luc Van Den Eede

belux@koelnmesse.be
www.koelnmesse.be

 

 

MCONOMY
Distributeur van accessoires voor Smartphones en Tablets

Reinier Corporaal
reinier@mconomy.nl

www.mconomy.nl

 

 

MEELDIJK ADVOCATENKANTOOR

Advocatenkantoor

Meester Henk-Jan Meeldijk

info@meeldijk-advocaten.be
www.meeldijk-advocaten.be

 

 

METREX

Maken van plaatsbeschrijvingen, epc en vastgoedstudies

David Buyst

info@metrex.be
www.metrex.be

 

 

NEXPERTEAM

Domain name management

Jan Jansen

info@nexperteam.be
www.nexperteam.be

 

 

OTTO OFFICE

Kantoormateriaal en meubilair

Ulrik Nackaerts

service@otto-office.be
www.otto-office.be

 

 

OXYA

SAP technical services

Geert Vandendorpe

benelux@oxya.com
www.oxya.com

 

 

POLTEQ

Professionele dienstverlening inzake quality assurance en software testing

Elke Govaerts

elke.govaerts@polteq.com
www.polteq.com

 

 

QPLOX

Engineering: development of test and automation systems for high tech environments

David Tio Castro

contact@qplox.com
www.qplox.com

 

 

RADIO UYLENSTPIEGEL

Stadsradio

Geert Bollé

info@stadsradio.be
www.stadsradioleuven.be

 

 

REIN4CED

Engineering & consultancy

Michael Callens & Niels De Greef

info@rein4ced.com
www.rein4ced.com

 

 

SEVEN SENSING SOFTWARE

Software consultancy en development

Tim Derijck

tim.dereyck@7sensingsoftware.com
www.7sensingsoftware.com

 

 

SIOUX EMBEDDED SYSTEMS

Ondersteuning bij ontwikeling en producten van complexe productiesystemen en producten

Filip Eykens

filip.eyckens@sioux.be
www.sioux.be

 

 

SMME

IT Management Training

Tamara Alen

info@smme.com
www.smme.com

 

 

SOCIAL DEAL

Promotiedeals via online voucher verkoop

Kristof Robben

kristof@socialdeal.be
www.socialdeal.be

 

 

STARTERSLABO VLAAMS-BRABANT

Begeleiden van werkzoekenden naar zelfstandige activiteit in hoofdberoep

Karine De Baets

vlbr@starterslabo.be
www.starterslabo.be

 

 

STUDIEBUREAU JONCKHEERE

Studiebureau voor ontwerp van wegen, riolering, modellering, stabiliteit

Koen Jonckheere

infrastructuur@jonckheere-sb.be
www.jonckheere-sb.be

 

 

SUPERAMDG

Verkoop van tapijten, meubilair en verlichting

Erwin Bosmans

erwin.bosmans@superamdg.com
www.superamdg.com

 

 

SYNCO

Vastgoedbeheer - beheer van residentiële gebouwen

David Buyst

info@synco.be
www.synco.be

 

 

TRANSOLUTION

Vertaalbureau

David Van der Vloet

david@transolution.be
www.transolution.be

 

 

TRANSSMART

Software voor delivery management

Jeroen Evers

jeroen.evers@transsmart.com
www.transsmart.com

 

 

VENDERE CONSULTANCY & TRAINING

Telemarketing en verkoopondersteuning

Leo Peeters

info@vendere.be
www.vendere.be

 

 

VEWA

Beheersvennootschap Educatieve en Wetenschappelijke auteurs

Prof. Dr. Walter Pintens

info@vewa.be
www.vewa.be

 

 

VORMINGSCENTRUM AGORA

Vorming en begeleiding

info@agoravzw.be
www.agoravzw.be

 

 

WONDERLAND OFFICE

Peter Marchal

peter@wo.be

www.wo.be

 

XERYON

Experts in Piezo and Precision technology

Steven Cappa

info@xeryon.be

www.xeryon.be

 

XPENSE

Consultancy op vlak van reductie van niet-strategische kosten

David Buyst

info@xpense.be
www.xpense.be

 

 

XPERT DATA

Handelsonderneming in datacommunicatiemiddelen

Jan Golbach
j.golbach@xpertdata.nl

www.xpert-data.be

 

 

 

 

 


Contact us

You want to learn more about the Business Centre?

Webdesign Vector BROSS